Новини / Послуги / Статті

Як пережити розлучення?

Тільки лише деякі можуть пережити розлучення не відчуваючи жодних негативних відчуттів, але в таких випадках можна говорити про те, що сімейне життя було не найкращим спогадом в житті. Проте, це завжди нелегке рішення, а якщо мова йде про розлучення через суд — в такому випадку Вам необхідно буде набратися терпіння, адже цей процес не такий швидкоплинний, як Вам би хотілося. Сімейний адвокат допоможе істотно прискорити цей процес і зробити його максимально легким, з точки зору бюрократії і підготовки необхідних документів.

Залежно від наявності або відсутності дітей в сім’ї розлучення може бути оформлений безпосередньо у відділенні РАЦС, або ж необхідний буде розлучення через суд. У деяких випадках сімейний адвокат рекомендує подавати два окремих позови, особливо якщо одне з питаннь — розділ майна, оскільки це може тривати кілька років.

Якщо Вам важко впоратися з емоціями, ні в якому разі не зачиняйтеся в собі, а краще проводите час зі своїми друзями і близькими друзями. Емоційна розрядка людині необхідна, а розлучення це серйозна причина для цього, тому не соромтеся своїх почуттів. І звичайно ж, перший час краще припинити спілкування зі своїм колишнім чоловіком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *