Література / Новини / Статті / Хоббі

Що полюбляють читати хлопчики?

Дитяча література для хлопчиків та дівчаток повинна відрізнятись, адже у дітей вже змалечку помічають різний підхід до вибору книжок, та улюблені жанри. Саме тому, батькам при підборі книжок для дітей потрібно звертати увагу на схильності дитини та її інтереси, адже від цього

залежить вибір жанру. Дітям до 3-х років можна купувати однакову літературу, а уже для більш старшого віку потрібно звертати увагу на стать дитини.

Що ж полюблять читати хлопчики? Для хлопчиків старше 3-х років дитяча література орієнтована на чоловічі інтереси, тому їм до вподоби казки про богатирів, автомобілі, техніку. Вже через рік можна додавати казки у жанрі фентезі, а також пригодницьку літературу. Саме цей жанр відіграє важливу роль у життя хлопчика, і підбір правильної літератури підсилює жагу до читання.

Детективи – ще один актуальний жанр, котрий приваблює читачів середнього та старшого шкільного віку.

Наразі представлено достатньо літератури, котра об’єднує о собі декілька жанрів зразу, така література до вподоби не лише хлопчикам, але й дівчаткам. Давайте можливість дитині самій обирати актуальні книги для дітей, і Вам буде набагато легше прищепити дитині любов до читання, адже у неї буде мотивація проводити свій вільний час за читанням улюбленої книги.

Джерело: http://osnovypublishing.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *