Новини / Послуги / Статті

У чому полягає процес очищення шуби?

Часто люди в сучасний час здають свої хутряні вироби в хімчистку, так як для самостійної очищення це непосильна праця. При цьому можна навіть нашкодити своєму одязі. Виходячи з цього, єдиним правильним варіантом буде хімічне чищення шуб. Варто також відзначити досить цікавий процес обробки виробів. Адже все починається з того моменту, як Ви приносите шубу та інше в хімчистку для шуб

Перед тим як прийняти Ваше замовлення, працівник хімчистки хутряних виробів проводить уважний і детальний огляд кожної одягу, в процесі чого відбувається складання технологічного плану обробки і визначення реактивів, які будуть використовуватися під час очищення . Приймальник може поцікавитися, як з’явилися ті чи інші плями, щоб не помилитися з методом очищення.

В основному, процес очищення в хімчистці хутра полягає в наступному. Спочатку виріб ретельно прокручується в спеціальному пральному обладнанні з миючим засобом, потім шуба розміщується на манекені, де її розчісують щіткою. При необхідності проводиться заміна підкладки.

Незалежно від того, яким буде обраний режим обробки Ваших виробів з хутра, підсумковий результат Вас порадує, так як Ваш одяг відновить свою красу, і знову буде виглядати ефектно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *