Автомобілі / Новини / Статті

Deestone представила на Reifen свої нові автошини Premium Tourer RA01

Шини підвищеної комфортності були презентовані маркою Deestone восени 2016 року. Йдеться про такий винахід, як Premium Tourer RA01, яке компанія з Таїланду обіцяє випустити в широкий продаж вже в 2017-му.
Коли водій вибирає, які купити шини до літа, то далеко не в останню чергу керується ціною комплекту. І хоча бренд Deestone представляється свого роду «темною конячкою» через відсутність хоч якоїсь інформації про себе на наших теренах, продукція даної азіатської компанії може трохи потіснити інших представниць шинного асортименту. Справа в тому, що літні шини Deestone, включаючи модель Premium Tourer RA01, реалізуються за досить приємною гаманцю ціною, а це може зіграти головну роль в комерційному успіху покришок бренду на тлі економічної кризи, що захлеснула країну.
Що стосується безпосередньо властивостей моделі Premium Tourer RA01, повідомляє сайт mastershina.com, її переваги компанія-розробник описує у кількох словах — це надійність, комфортність і стабільність. З приводу першого якості варто відзначити, що його забезпечує міцна і витривала внутрішня конструкція покришки, де є додаткові зміцнюють шару і спеціальна нашивка на корд. Комфортність моделі надає технологія, яка робить рух беззвучним навіть на сильно зернистому асфальті і нерівностях. Що стосується стабільності динаміки і розгону-гальмівних якостей, то тут протектору моделі здорово допомагає блокова компоновка, складена в знайомому по євро-серіям ключі.
Хороші їздові параметри незалежно від метеорологічних обставин автошини Premium Tourer RA01 дарує концепція будови Ultimate Tyre Technology, яка гарантує не тільки високу тягу на вологому покритті, але і чітке послух керма там, де опадів немає.
Модель була презентована на виставковому заході Reifen в Німеччині, країні, де безпосередньо і відбудеться ринковий дебют Premium Tourer RA01 в найближчі місяці. Що стосується світової прем’єри, то, як і було сказано, 25 розмірних величин нового продукту таїландської марки будуть доступні вже в першому кварталі 2017 року. Літні шини Premium Tourer RA01 виходитимуть в модифікаціях з параметрами від 185/55 R15 до 245 / 45ZR17. При високому рівні продажів можливе подальше підкорення міжнародних дилерських мереж і розростання асортименту типорозмірів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *