Будівництво / Новини / Послуги / Статті

Душові перегородки для громадських душових

Перегородки для душу використовуються там, де на не надто великому просторі потрібно встановити відразу декілька особистих місць для гігієни. Їх ви часто зустрінете в душових різних студентських і учнівських гуртожитків, санаторіях, лікувальних закладах, спортивних організаціях та спортзалах. Завдяки їх ергономічності і простоті, монтаж і виготовлення проходить набагато дешевше і швидше, ніж це було б з використовуваними раніше бетонними та цегляними варіантами. 

Гарна стійкість до води і вогкості — це не єдиний плюс, який виділяє перегородки для душа. При невеликій товщині (від 8 до 15 мм залежно від використовуваного матеріалу) вони досить добре економлять простір, і при цьому, вони розраховані на багато років експлуатації, що робить душові перегородки досить міцними і витривалими до зовнішнього впливу. Прибирання ж їх робиться звичайними засобами, якими вони легко відмиваються і довго зберігають гарний вигляд.

Розмірами душові перегородки можуть бути як деяких стандартів, вказує в каталогах виробників, так і бути зробленими по побажання замовників, наприклад, з дверима, або в варіантах від статі до стелі.

Для кольору теж практично немає обмежень, так як палітра використовуваних кольорів дає великий вибір.

Джерело: nomex.kiev.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *