Новини / Послуги / Статті

Догляд за стомою при купанні

Часом, елементарні питання можуть поставити людину в глухий кут, оскільки він не знатиме відповіді, і не розуміє, як вести себе в даній ситуації. Одним з таких питань досить часто стає догляд за стомою при купанні, пацієнт цікавиться, як поводитися під час цієї процедури, і як необхідно правильно організувати цей процес. Життя зі стомою може бути комфортною, якщо Ви будете слідувати простим інструкціям.

Пацієнт може приймати водні процедури як в калоприймачі, так і без нього. Якщо Ви використовуєте двокомпонентний калоприймач, як варіант, Ви можете зняти мішок з пластини і приймати душ в пластині. Або приймати душ без калоприймача. Важливо для себе підібрати оптимальний варіант.

Промивати область стоми необхідно дуже обережно, без використання будь-яких гелів для душу, а також речовин із спиртними складовими. Неакуратні і різкі рухи можуть стати причиною виникнення мікротріщин.

Життя зі стомою може бути нормальною, при дотриманні елементарних правил гігієни і регулярної заміни калоприймача. Пам’ятайте, що в першу чергу здоров’я залежить від Вас, тому стежте за ним, і бережіть себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *